Biuro notarialne Olsztyn

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

  Pola oznaczone * są wymagane

  Biuro Notarialne zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług wszystkim osobom zamieszkującym Olsztyn i okolice. W codziennej pracy przy przyświecają tu zasady i wartości, jakie są niezbędne do skutecznego działania, które jednocześnie pozwalają na maksymalne zabezpieczenie interesów klientów. Szczególną wagę przywiązuje się do etyki zawodowej, która powinna być stawiana na pierwszym miejscu w działalności każdego notariusza. Otwarcie na indywidualne oraz zróżnicowane potrzeby każdego Klienta pozwala na skuteczne oraz kompleksowe wsparcie i realizację potrzeb osób zarówno z miasta Olsztyn, jak i jego najbliższych okolic. Przestrzeganie tajemnicy notarialnej to nasz obowiązek – rzetelna i kompleksowa obsługa to nasza specjalność.

  Biuro Notarialne w mieście Olsztyn zapewnia bezstronność oraz bezpieczeństwo

  Wszystkie czynności, jakich podejmuje się biuro notarialne w mieście Olsztyn, są zgodne z obowiązującym prawem. Codzienna praca opatrzona jest zasadami obiektywności i kierowania się faktami, dzięki czemu nasi Klienci mogą doświadczyć najwyższego poziomu obsługi notarialnej. Bazując na doskonałej znajomości prawa, eksperckiej wiedzy i własnych umiejętnościach, nabytych podczas poszerzania swoich kompetencji, podejmujemy się wielu spraw, do każdej z nich podchodząc jednak wysoce indywidualnie. Umiejętność dobrego wsłuchiwania się w potrzeby Klientów, zaangażowanie w każdą sprawę oraz pełen profesjonalizm to wartości, z którymi nie rozstajemy się nawet na krok. Biuro Notarialne w mieście Olsztyn wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, zapewniając szeroki zakres obsługi notarialnej i gotowość do współpracy nawet w przypadku trudnych spraw. Służymy pomocą w każdym przypadku wymagającym notariusza.

  Usługi realizowane przez Biuro Notarialne z miasta Olsztyn

  Biuro Notarialne w Olsztynie zajmuje się szeregiem czynności notarialnych. Jedną z często świadczonych usług jest sporządzanie notarialnych umów sprzedaży nieruchomości, które zawierane są zarówno pomiędzy osobami fizycznymi, jak i prawnymi. Przedmiotem zawartej umowy jest przeniesienie przez sprzedającego prawa własności na kupującego i wydanie mu tej nieruchomości. Oprócz notarialnych umów sprzedaży, Biuro Notarialne w Olsztynie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane:

  • sporządzeniem testamentu;

  • sporządzeniem umów powstania spółki;

  • deponowaniu pieniędzy oraz dokumentów;

  • fachowym pełnomocnictwem notarialnym.

  Świadczymy swoje usługi w oparciu o wiedzę i indywidualne podejście do każdego Klienta. Stawiamy na wiedzę, fakty oraz spełnienie oczekiwań Klienta podczas całej sprawy – w razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

  #1 Biuro Notarialne Olsztyn: czy istnieje możliwość dokonania czynności notarialnych poza miejscem funkcjonowania biura?

  Tak – w wyjątkowych sytuacjach. Jeżeli przemawia za tym charakter bądź szczególne okoliczności sprawy, istnieje możliwość dokonania czynności poza biurem Kancelarii Notarialnej. Jednym z przykładów tej szczególnej okoliczności może być osoba obłożnie chora, która chce przeprowadzić postępowanie. Zdarzają się również szczególne przypadki, które usprawiedliwiają konieczność przeprowadzenia postępowania w siedzibie firmy, czy spółdzielni oraz zakładów zamkniętych, takie jak duża liczba członków bądź izolacja osoby, które uniemożliwiają przeprowadzenie postępowania w biurze Kancelarii.

  #2 Biuro Notarialne Olsztyn: czy można umówić czynność notarialną poza godzinami otwarcia biura?

  Tak – zawsze dajemy naszym Klientom możliwość indywidualnego umówienia terminu czynności poza godzinami pracy biura, a także ustalenia cennika usług.

  #3 Biuro Notarialne Olsztyn: czy podczas wizyty powinienem mieć przy sobie oryginalne dokumenty?

  To zależy. W przypadku wstępnych konsultacji wystarczą wyłącznie kopie, zdjęcia czy skany dokumentów. Warunek stanowi ich czytelność. Po analizie Klient zostaje szczegółowo poinformowany o tym, które dokumenty należy okazać w oryginale w celu wykonania kopii i poświadczenia ich zgodności z oryginałem. W niektórych sprawach można posłużyć się wyłącznie oryginałami.